AkromEx
Jätkusuutlikud lahendused

Helista meile: +372 55 20 624

Konditsioneerid, soojuspumbad, akupaagid, boilerid ja muud kliimaseadmed

Müük, paigaldus ja hooldus!Mitsubishi ElectricAlterra maasoojuspumpade seeriad Alterra WZS (4.7-12.2 kW) WZS inverter (2-16 kW), Alterra SWC (4.7-31.8 kW) SWC inverter (2-16 kW) Alterra SW (4.7-18.6 kW), SWP I seeria (27.5-68.5 kW) SWP II seeria (70.0-161.6 kW). Küsige pakkumist, saatke meil info at akromex.com või helistage.
Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspumbad KHZ-LW seeria (7.0-8.6 kW) LW seeria (10.3-35.0 kW) LWA seeria (8.1-35.0 kW) LWA sisemoodul HT 2 LWC seeria (7.0-13.7 kW) LWD seeria (5.4-9.0 kW), , LWD sisemoodul HTD LWD sisemoodul HMD 1 LWD sisemoodul HMD 2 SPLIT seeria, (6.2-12.0 kW) UUS! LW 160H-A/V Inverter . Küsige pakkumist, saatke meil info at akromex.com või helistage.)


Korduma kippuvad küsimused

K. Kliimaseade, mis see siis õigupoolest täpselt on?

Kliimaseadmed on siis kas õhk-õhk, õhk-vesi ja maa-vesi soojuspumbad, mille abil jahutatakse ja köetakse siseruume.

Jahutamine.

Tavalisi ON/OFF tüüpi kompressoriga konditsioneere kasutatakse kõikvõimalike ruumide jahutamiseks eelkõige suvisel perioodil.

Jahutamine talvel.

Konditsioneerile on võimalik lisavarustusena paigaldada talvevarustus. Sellisel puhul saab konditsioneeriga jahutada ka talvel. Soovitatav on kasutada sujuva reguleerimisega rõhu pealt juhitavat talvevarustust, see tagab ka kuni -15°C välisõhutemperatuuri juures tõrgeteta töö.

Kütmine.

Enamustel seadmetel on peal neli-tee klapp, mille abil pannakse konditsioneer tööle vastupidises suunas. Sellisel juhul saab kasutada konditsioneeri kütmiseks. Tavaline konditsioneer on miinuskraadide saabudes ebatöökindel sest välisseade kattub jääkoorikuga, mida tuleb sulatamisega eemaldada. Seetõttu kasutakse kütmiseks eelkõige maa-vesi soojuspumpi ja õhk-vesi soojuspumpi, mis koos põrandakütte või radiaatorküttega tagavad soojuse ühtlase jaotuse ja paindliku reguleerimse kõrge kasuteguriga.

Õhu puhastamine.

Enamustel seadmetel on standardvarustuses pestavad filtrid mis eraldavad õhust seal lendlevad tolmuosakesed. Eraldi lisavarustusena on võimalik tellida plasmafiltrid ning ionisaator. Nii puhastatakse siseõhust 0,5 mikroni suurused tolmuosakesed ja toodetakse negatiivseid ioone. Parima tulemuse saamiseks soovitame kasutada eraldi ionisaatorit ja õhuniisutit.

Kus kasutada konditsioneeri?

Valides sobiva mudeli saab konditsioneeri kasutada kõikjal, kus vajatakse efektiivset jahutust. Põhiliselt kasutatakse õhukonditsioneere büroodes, eramutes, haiglates, apteekides, spordisaalides, kaubanduskeskustes, tööstustes, tootmishoonetes, kilbiruumides ja serveriruumides.