Päikesekollektor SilverSun 2.02

Päikesekollektor SilverSun 2.02

SilverSun 2.02 päikesekollektor

Rohkem infot

Hea pakkumine Hea pakkumine!
384,00 € -

4008286

Boonus Ostes antud toote, kogute 38 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 38 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 7,60 €.


SilverSun 2.02 tasapinnalistel päikesekollektoritel on suure pinnaga päikesekiirguse neelaja.  Päikeselise ilmaga on päikesepaneelide väljundvõimsus suur. Nad  kasutavad ära enamuse päikeseenergiast  mis nende pinnale jõuab.  Kasutatud materjalid garanteerivad kollektorite pikaealisuse ning  stabiilsed parameetrid. Kõik mudelid on varustatud anodeeritud  alumiiniumist raamiga ning alumiiniumist päikesekiirguse neelajaga, millele on  vaakummeetodil peale kantud pikaealine neelav kiht, mis  on  selektiivne: tema võime neelata kiirgust on kõrge, kuid soojuskadu  hajumise tõttu väga väike. Karastatud katteklaas on purunemiskindel ning  läbipaistev päikesekiirgusele. Soojusisolatsioon piirab soojuskadusid  ning tõstab efektiivsust.

Mõõdud: laius x pikkus x kõrgus: 1007 × 2006 × 85 mm

Apertuur: 2.02 m2

Päikesekollektorid on sertifitseeritud vastavalt EU standardile  EN12975-2. See standard sisaldab muuhulgas efektiivsuse ja  väljundvõimsuse mõõtmist ning mehhaanilise vastupidavuse testi, k.a.  rahekindlusele ning pikaajalisele ilmastikukindlusele.

- 7 aastat garantii

- paigaldamine  vertikaal asendisse

- paraleelsed päikesekiirguse neelajad selektiivse  pinnaga

- suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe tänu robotiseeritud tootmisele

- võimalik ühendada paraleelselt suurtesse massiividesse

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Maks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hind sisaldab käibemaksu

Ostukorv Kassasse