Päikesekollektor PremiumPlus AL 2.86

Päikesekollektor PremiumPlus AL 2.86

PremiumPlus AL 2.86 päikesekollektor

Rohkem infot

Hea pakkumine Hea pakkumine!
645,60 € -

4008286

1 toode on laos

Boonus Ostes antud toote, kogute 64 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 64 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 12,80 €.


PremiumPlus AL 2.86 m2 tasapinnalistel päikesekollektoritel on suure pinnaga päikesekiirguse neelaja.  Päikeselise ilmaga on päikesepaneelide väljundvõimsus suur. Nad  kasutavad ära enamuse päikeseenergiast  mis nende pinnale jõuab.  Kasutatud materjalid garanteerivad kollektorite pikaealisuse ning  stabiilsed parameetrid. Kõik mudelid on varustatud anodeeritud  alumiiniumist raamiga ning alumiiniumsit päikesekiirguse neelajaga, millele on  vaakummeetodil peale kantud pikaealine neelav kiht, mis  on  selektiivne: tema võime neelata kiirgust on kõrge, kuid soojuskadu  hajumise tõttu väga väike. Karastatud katteklaas on purunemiskindel ning  läbipaistev päikesekiirgusele. Soojusisolatsioon piirab soojuskadusid  ning tõstab efektiivsust.

Mõõdud: laius x pikkus x kõrgus: 1260 × 2270 × 99 mm

Apertuur: 2.86 m2

Päikesekollektorid on sertifitseeritud vastavalt EU standardile  EN12975-2. See standard sisaldab muuhulgas efektiivsuse ja  väljundvõimsuse mõõtmist ning mehhaanilise vastupidavuse testi, k.a.  rahekindlusele ning pikaajalisele ilmastikukindlusele.

- 7 aastat garantii

- paigaldamine nii vertikaal kui horisontaal asendisse

- paraleelsed päikesekiirguse neelajad selektiivse  pinnaga

- suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe tänu robotiseeritud tootmisele

- võimalik ühendada paraleelselt suurtesse massiividesse

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Maks 0,00 €
Kokku 0,00 €

Hind sisaldab käibemaksu

Ostukorv Kassasse